شنبه تا چهارشنبه : صبح از ساعت 9 الی 13   و عصر ها از ساعت 15 الی 19

روز پنجشنبه 9 صبح الی 2 بعد از ظهر
 

تلفن همراه و واتس آپ :09198328406

 شماره تماس : 02144979405


 

 

توضیحات خدمات تصویربرداری

سونوگرافی :

 سونوگرافی فراصوتی یکی از روش‌های تشخیص بیماری در پزشکی است. این روش بر مبنای امواج فراصوت و برای بررسی کلیه بافت‌های بدن مثلا شکم ، لگن ،پستان ،بیضه ها ، اندام ها ، عروق محیطی و گردن و یا عروق مغز بکار می رود .البته برای بافتهای نرم سطحی دیگر مانند عضلات، مفاصل، تاندون‌ها و ضایعات آنها پی ریزی شده‌است. سونوگرافی در حاملگی نیز کاربردهای وسیعی دارد.

رادیولوژی :

پرتوشناسی یا رادیولوژی و گاهی تصویربرداری تشخیصی که از پرتو ایکس و دیگر اقسام امواج و پرتوها برای تشخیص و درمان بیماری و حالات غیرطبیعی بدن انسان  کمک می‌گیرد. در تمام اینها، هدف تشخیص بیماری یا حالات غیرطبیعی بدن به کمک روشهای پیشرفته تصویری است. رادیولوژی دربرگیرنده رشته‌های بسیاری است که بر مبنای کاربرد پرتوهای یون ساز برای تشخیص بیماریها یا درمان آنها می‌باشد.

ماموگرافی :

ماموگرافی یک عکس رادیوگرافی ساده از پستان و ابزاری برای کشف زودرس سرطان‌های غیرقابل لمس پستان است. ماموگرافی می‌تواند سرطان پستان را ده سال قبل از آن که قابل لمس شود، شناسایی کند. همه زنان چهل ساله و بیشتر باید هریک سال یکبار ماموگرافی انجام دهند. زنانی که افراد درجه یک آنها (یعنی مادر یا خواهرشان) مبتلا به سرطان باشند باید از ۳۵ سالگی ماموگرافی شش ماهه انجام دهند.

سنجش پوکی استخوان :

دستگاه BM Tech  که از تکنولوژی  Dual Energy X Ray absorptiometry (DXA)  که استاندارد طلایی جهانی برای انجام سنجش پوکی استخوان برخوردار است وسیله ای عالی برای ارزیابی و تشخیص به موقع احتمال شکنندگی بر مبنای استاندارد کلاسه بندی سازمان بهداشت جهانی می باشد.

 

 


به این مطلب از 1 تا 5 امتیاز دهید :
میانگین امتیاز 3 ( از 22 نظر ارسال شده )